RN60C2324FB14
MFR.Part #
RN60C2324FB14
JLCPCB Part #
C3425338
Description
-65℃~+175℃ 2.32MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors