Y40454K70000B0W
MFR.Part #
Y40454K70000B0W
JLCPCB Part #
C4014777
Description
-55℃~+150℃ 4.7kΩ 50mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount