RN60C3324FB14
MFR.Part #
RN60C3324FB14
JLCPCB Part #
C1425565
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.32MΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors