RN60C2292BRSL
MFR.Part #
RN60C2292BRSL
JLCPCB Part #
C3434103
Description
-65℃~+175℃ 22.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors