RN60E5110FRSL
MFR.Part #
RN60E5110FRSL
JLCPCB Part #
C1801968
Description
-65℃~+175℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors