BFC237520222
MFR.Part #
BFC237520222
JLCPCB Part #
C5558128
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS