RN60D1303FBSL
MFR.Part #
RN60D1303FBSL
JLCPCB Part #
C3570708
Description
-65℃~+175℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors