RN60C2292BBSL
MFR.Part #
RN60C2292BBSL
JLCPCB Part #
C1428425
Description
-65℃~+175℃ 22.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors