Y40451K70000J0W
MFR.Part #
Y40451K70000J0W
JLCPCB Part #
C3941358
Description
-55℃~+150℃ 1.7kΩ 50mW ±2ppm/℃ ±5% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS