RN60D2743FBSL
MFR.Part #
RN60D2743FBSL
JLCPCB Part #
C3516612
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors