RN60C2212DR36
MFR.Part #
RN60C2212DR36
JLCPCB Part #
C3565902
Description
-65℃~+175℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors