RN60C2212BR36
MFR.Part #
RN60C2212BR36
JLCPCB Part #
C1783627
Description
-65℃~+175℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors