Y0007150R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007150R000T9L
JLCPCB Part #
C1473671
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS