RN60C21R5FB14
MFR.Part #
RN60C21R5FB14
JLCPCB Part #
C1424376
Description
-65℃~+175℃ 21.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors