RN50C21R5FB14
MFR.Part #
RN50C21R5FB14
JLCPCB Part #
C1418039
Description
-65℃~+175℃ 21.5Ω 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors