RN60D1200FB14
MFR.Part #
RN60D1200FB14
JLCPCB Part #
C1365393
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors