HVR2500003653FR500
MFR.Part #
HVR2500003653FR500
JLCPCB Part #
C1764651
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS