RN60C2002BRSL
MFR.Part #
RN60C2002BRSL
JLCPCB Part #
C1799241
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors