CMF60200K00DHR6
MFR.Part #
CMF60200K00DHR6
JLCPCB Part #
C1779045
Description
-55℃~+175℃ 1W 200kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors