RN60C2004BRSL
MFR.Part #
RN60C2004BRSL
JLCPCB Part #
C1815677
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors