RN60C2000CRSL
MFR.Part #
RN60C2000CRSL
JLCPCB Part #
C1794351
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors