Y001415K0000T0L
MFR.Part #
Y001415K0000T0L
JLCPCB Part #
C1466708
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 200mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors