RN50C4870FBSL
MFR.Part #
RN50C4870FBSL
JLCPCB Part #
C1428211
Description
-65℃~+175℃ 487Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors