RN60C18R7FB14
MFR.Part #
RN60C18R7FB14
JLCPCB Part #
C1422966
Description
-65℃~+175℃ 18.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors