MKT1820422405
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKT1820422405
JLCPCB Part #
C3763712
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 220nF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS