RN60D10R7FBSL
MFR.Part #
RN60D10R7FBSL
JLCPCB Part #
C3503855
Description
-65℃~+175℃ 10.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors