RN60C1822BR36
MFR.Part #
RN60C1822BR36
JLCPCB Part #
C3543775
Description
-65℃~+175℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors