RN60E1302FBSL
MFR.Part #
RN60E1302FBSL
JLCPCB Part #
C1428192
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors