PTF6520R000BYBF
MFR.Part #
PTF6520R000BYBF
JLCPCB Part #
C1443294
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors