RN60C1821FR36
MFR.Part #
RN60C1821FR36
JLCPCB Part #
C1773033
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors