RN60C1783FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1783FRE6
JLCPCB Part #
C1774200
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors