RN60C6191FBSL
MFR.Part #
RN60C6191FBSL
JLCPCB Part #
C5732737
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.19kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors