RN60C1780FRE6
MFR.Part #
RN60C1780FRE6
JLCPCB Part #
C1774608
Description
-65℃~+175℃ 178Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors