RN60C1690FRSL
MFR.Part #
RN60C1690FRSL
JLCPCB Part #
C1784086
Description
-65℃~+175℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors