RN60C1692FRSL
MFR.Part #
RN60C1692FRSL
JLCPCB Part #
C1783342
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors