PTF65120K00BXBF
MFR.Part #
PTF65120K00BXBF
JLCPCB Part #
C1445144
Description
-55℃~+150℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors