RN60C1671BBSL
MFR.Part #
RN60C1671BBSL
JLCPCB Part #
C1428958
Description
-65℃~+175℃ 1.67kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors