RNX05020M0FKEL
MFR.Part #
RNX05020M0FKEL
JLCPCB Part #
C1447763
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 20MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS