RNC55J1000DSRE5
MFR.Part #
RNC55J1000DSRE5
JLCPCB Part #
C3377765
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors