RN60C1071BBSL
MFR.Part #
RN60C1071BBSL
JLCPCB Part #
C1431068
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors