RN60C1613BB14
MFR.Part #
RN60C1613BB14
JLCPCB Part #
C3375734
Description
-65℃~+175℃ 161kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors