RN60C1653BB14
MFR.Part #
RN60C1653BB14
JLCPCB Part #
C1418467
Description
-65℃~+175℃ 165kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors