RN55E3921FB14
MFR.Part #
RN55E3921FB14
JLCPCB Part #
C3526779
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors