RN60C1452DRSL
MFR.Part #
RN60C1452DRSL
JLCPCB Part #
C1789422
Description
-65℃~+175℃ 14.5kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors