CMF60200R00JKRE
MFR.Part #
CMF60200R00JKRE
JLCPCB Part #
C6150948
Description
-55℃~+175℃ 1W 200Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors