RER70F2611MC02
MFR.Part #
RER70F2611MC02
JLCPCB Part #
C1572675
Description
2.61kΩ 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance