RN60C13R3FRE6
MFR.Part #
RN60C13R3FRE6
JLCPCB Part #
C3460728
Description
-65℃~+175℃ 13.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors