RN60C4643BRE6
MFR.Part #
RN60C4643BRE6
JLCPCB Part #
C3350776
Description
-65℃~+175℃ 250mW 464kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors