RN55E5050BBSL
MFR.Part #
RN55E5050BBSL
JLCPCB Part #
C1426606
Description
-65℃~+175℃ 125mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors