RN60C1332BRSL
MFR.Part #
RN60C1332BRSL
JLCPCB Part #
C1798738
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors